Обслуговування та запчастини

19 липня 2018 року дилерський центр «Volvo Car – Харків» офіційно отримав статус дилера Volvo, сертифікованого за найвищими стандартами обслуговування клієнтів Volvo Personal Service (VPS).

 «Volvo Personal Service» - це :

Що ж це таке — Персональний Сервіс Volvo? По-перше, це новий, більш ефективний спосіб роботи наших спеціалістів. Це втілення власного бачення бренду Volvo щодо володіння автомобілем Volvo, нашого прогресивного способу мислення та інноваційного підходу до спрощення щоденного життя.

Організація роботи на станціях технічного обслуговування автомобілів залишалася практично незмінною протягом останніх 50 років, і сьогодні, Volvo першими змінюють цю ситуацію.

Основна мета бренду Volvo — спростити життя власникам автомобілів.

З моменту заснування компанії наш пріорітет - це потреби людини. Все, що робить Volvo, починається з людини. Саме це є основною метою всієї нашої діяльності і саме це відрізняє Volvo від інших автомобільних компаній.

Витоки такого підходу криються в шведському походження бренду Volvo. Наша діяльність орієнтована на людину, вона заснована на прагненні зрозуміти і передбачити реальні потреби, бажання і спосіб життя кожного клієнта.

Концепція Персонального Сервісу від Volvo є частиною традиції інновацій. Шведи завжди славилися інноваційними винаходами, що роблять щоденне життя людей простіше. І бренд Volvo завжди був і залишається лідером — ми не визнаємо загальноприйнятих шляхів вирішення завдань. Ми завжди в першу чергу дбаємо про людину і ставимо її в центр уваги.

 

Які переваги для Вас підготував Volvo Personal Service:

  1. Індивідуальний підхід.

При обслуговуванні на офіційній сервісній станції «Volvo Car — Харків», Вам надається висококваліфікований технічний спеціаліст, який швидко і, головне, якісно проведе обслуговування Вашого Volvo та завжди відповість на Ваші питання.

  1. Скорочення часу обслуговування! Це дозволить Вам зберегти час для спілкування з близькими людьми та вирішення поточних питань!
  1. «Volvo Car — Харків» гарантуємо Вам якісне, швидке і комфортне обслуговування автомобіля. Поки Ваше авто обслуговують Ви можете навідатися до зони відпочинку нашого автосалону.

 

Найголовніший момент в Volvo Personal Service —

ГОЛОВНЕ — НЕ АВТОМОБІЛІ.

ГОЛОВНЕ — ЦЕ ЛЮДИ.

 

За подробицями звертайтесь:

VOLVO CAR - ХАРКІВ

ХАРКІВ, ВУЛ. СИДОРА КОВПАКА, 22

Тел: (057) 725-1111