Volvo Универсалы

V60 Cross Country

V60-Cross-Country

Орієнтовна вартість

від 1 938 821 гривень *

Ознайомитись

V90 Cross Country

V90-CROSS-COUNTRY

Орієнтовна вартість

від 2 208 758 гривень *

Ознайомитись

Нові універсали VOLVO 2020-2021

Перелік моделей volvo універсали поповнився кількома цікавими пропозиціями. Компанія регулярно оновлює модельний ряд, подаючи до уваги покупців ще більш досконалі автомобілі з комфортним салоном і чудовими характеристиками.

Популярні універсали шведського концерну

Вольво універсал завжди вважаються зразком стилю і продуктивності. Автомобілі підкорили світ і продовжують успішно завойовувати серця людей. Компанія уважно ставиться до всього, що робить. Тому при розробці транспортних засобів завжди приділяється пильна увага дизайну, безпеці руху, комфорту водія в салоні.

Універсали 2020-2021 поповнилися новинками. Модельний ряд в основному представлений наступними пропозиціями:

Преміальні характеристики та надійна збірка, комфорт, застосування передових технологій, стильний дизайн і ергономічність - це те, що виділяє транспортні засоби серед інших.

Де краще купити універсали Вольво?

Як багато пропозицій зараз існує для того, щоб купити авто універсал в Харкові. Нові та вживані транспортні засоби продають на різних торгових майданчиках. Але не скрізь є гарантія отримати товар без вад.

Щоб не переживати і не турбуватися, краще звертатися до офіційних представників. Тут клієнтам пропонують найкращий товар і багато інших переваг:

  1. Вибір моделей - новинки ринку, а також популярні універсали минулих років завжди є серед автомобілів офіційного представника. А якщо немає, дилер дуже швидко вирішить цю проблему і незабаром клієнт отримає своє бажане авто.
  2. Тест-драйв - покататися на Volvo, перш ніж прийняти рішення про його покупку - це здорово. Пробна поїздка допоможе зрозуміти, наскільки комфортно водієві за кермом, наскільки йому легко керувати цією моделлю автомобіля.
  3. Зручні платежі - сплачувати можна готівкою або банківськими картками, оформляти договір кредитування, лізингу або підібрати вигідні умови розстрочки.

Офіційний представник намагається зробити все можливе, щоб клієнт став щасливим володарем бажаного авто. Проїхатися з вітерцем по місту, насолоджуючись легким керуванням і неймовірно зручним салоном - це завжди до ваших послуг, якщо купити авто універсал в Харкові!