Про нас

Volvo Car - Харків - офіційний дилер Volvo Car у місті Харків, Україна.

Концептуальний дилерський центр Volvo Car – Харків побудовано відповідно до новітніх стандартів Volvo Retail Experience (VRE).  Концепція Volvo Retail Experience ґрунтується на контрастах – відкрите та закрите, тепле та холодне.

           

 

Новий дилерський центр загальною площею 1640 кв.м. дозволяє представити в шоу-румі весь модельний ряд автомобілів Volvo. Зона сервісу становить 770 кв.м та дозволяє одночасно обслуговувати до 6ти автомобілів.

 

Volvo Personal Service. Ми вважаємо, що сервісне обслуговування не повинно створювати додаткових проблем. Тому ми переглянули традиційну ідею візиту до автомайстерні. Ми вирішили залишити старі методи роботи у минулому, розробивши новий підхід до сервісного обслуговування. Воно стало швидшим та ефективнішим. Віднині ми дбаємо не лише про ваш автомобіль, але й про вас. Представляємо вашій увазі новий підхід до сервісного обслуговування. Ми прагнемо забезпечити вам більш швидке та ефективне обслуговування. Відтепер наші спеціалісти працюють в командах. Сам процес обслуговування, який триває не більше години, нагадує роботу на піт-стопах у сучасному автоспорті.  Вам не потрібно нічого робити. Ви можете трішки відпочити, доки чекаєте. За кожним автомобілем закріплюється особистий консультант, який надаватиме повний спектр послуг, починаючи від вибору дати обслуговування і закінчуючи техоглядом. Ви постійно спілкуватиметесь з одним спеціалістом, тому він буде знати все про вас та ваш автомобіль.

 

«Volvo Car - Харків» представляє повний модельний ряд інноваційних автомобілів шведського бренду та високопрофесійне сервісне обслуговування відповідно до стандартів виробника.

 
 

Дилерський центр «Volvo Car –Харків» надає своїм клієнтам повний спектр унікальних і вже звичних для автомобільного ринку України послуг, а саме:

• Професійна консультація фахівців високого рівня та великий вибір останніх новинок модельного ряду автомобілів Volvo.

• Повний комплекс послуг пов'язаних із продажем нових автомобілів, включаючи тест-драйв, страхування, лізинг, кредит, trade-in.

• Гарантія від заводу-виробника. Продаж оригінальних запасних частин і аксесуарів.

• Зона відпочинку з Wi-Fi.

 

 
 

Автоцентр Volvo Car - Харків. 

Адреса та час роботи: м. Харків, вул. Сидора Ковпака, 22.

info@volvocarkharkiv.com

Понеділок – п’ятниця з 9.00 до 19.00, субота з 9.00 до 16.00. 

3D-тур сервісного центру.