Тест-Драйв Volvo в Харкові

Перш ніж придбати будь-який автомобіль, його не завадить оглянути й випробувати на дорозі. Тест-драйв volvo - чудова можливість оцінити як авто поводиться на дорогах міста, тому таку послугу не потрібно випускати з уваги.

Для чого потрібен тест-драйв?

При дослівному перекладі з англійської «тест-драйв» означає «пробна поїздка». Її надають провідні салони й офіційні дилери, які намагаються показати клієнту всі можливості моделі.

Саме експлуатація авто допомагає скласти остаточну думку. Можна довго розглядати дизайн, сидіти на м'яких сидіннях в салоні і вдихати аромат якісної нової шкіри оббивки. Сказати з впевненістю «це мій автомобіль» можна тільки після перших кілометрів за кермом.

Випробувати volvo легкові дозволяють відразу на місці. Менеджер офіційного представника шведського концерну люб'язно запропонує клієнтові прокотитися за кермом вподобаного авто. Тривалість подорожі в середньому становить 30 хвилин. Це будуть приголомшливі півгодини, здатні змінити уявлення про автомобіль.

Ідеально провести пробну подорож для того, щоб порівняти моделі. Остаточну думку вдається сформувати, тільки після подорожі за кермом, оцінивши комфорт салону. Сумніваєтеся - попросіть провести тест драйв volvo xc60 і, наприклад, не відмовляйтеся виконати тест драйв volvo xc40. Ви відразу зрозумієте різницю для себе і без питань зробите вибір.

Що потрібно для проведення тест-драйву?

Тест драйв volvo xc90 чи будь-якого іншого автомобіля шведського концерну можна здійснити, зверненувшись до дилера з бажанням покататися — потестувати модель. Офіційний представник не може відмовити в подібній послузі.

Для подорожі містом знадобиться:

  • водійське посвідчення;
  • стаж від двох років.

Відмовити у пробній поїздці менеджери можуть при серйозному погіршенні погоди або за відсутності у клієнта документів, що підтверджують його досвід за кермом. Зрозуміло, водій повинен бути тверезий.

Щойно дозвіл на поїздку отримано, водій зазвичай поспішає рушити з місця на чудовому авто. Це головна помилка. Для початку потрібно налаштувати усе під себе - встановити зручно сидіння, поправити кут нахилу дзеркал для ідеального огляду, змінити положення керма. Для комфортної поїздки все повинно бути ідеальним, щоб скласти правильне враження про авто. Тепер можна плавно рушати з місця і насолоджуватися подорожжю на новенькому Volvo вулицями Харкова. Повірте, вам сподобається, і ви точно станете щасливим володарем цього авто.