Записатись на сервіс

Заповніть форму нижче, щоб заповнити бронювання:

Чи потрібен Вам підмінний автомобіль на період сервісних робіт?**

**Наш консультант зв’яжеться з Вами, щоб підтвердити наявність підмінного автомобіля.

Сервісний центр VOLVO в Харкові

Періодично проходити технічне обслуговування автомобіля повинен кожен. Ідеальні авто шведського концерну Volvo не виняток. Переконатися, що все добре або швидко вирішити проблеми допоможе Вольво сервіс.

Для чого потрібен техогляд?

Техогляд автомобіля - це впевненість водія в комфортній їзді. Навіть найідеальніша технологія має властивість виходити з ладу. Більшість проблем можна вирішити, особливо якщо вчасно звернутися до сервісного центру Вольво. Набагато краще запобігти неприємним ситуаціям. Цьому якраз допоможе техобслуговування.

Про необхідність огляду авто протягом певного часу нагадує навіть завод-виробник. Існує регламент робіт від концерну, відповідно до якого власники транспорту повинні виконати перевірку свого надійного кросовера або швидкого седана та насолоджуватися подальшими поїздками.

Де проходити ТО?

У містах країни відкриті численні станції техобслуговування, які із задоволенням приймають будь-які марки автомобілів. Майстри обіцяють виконати роботу швидко і якісно, що в основному і відбувається. Але не виключенням є неприємні нюанси, особливо в сервісах, куди рідко надходять подібні марки транспортних засобів, де робітників немає досвіду роботи з автомобілями популярного шведського бренду.

Якими б перспективними не були гасла сторонніх майстрів, найкращий спосіб упевнитися в справності автомобіля - офіційний volvo сервіс.

Вибір на користь СТО Вольво має кілька причин:

  • Сучасне обладнання, яке відповідає вимогам шведського концерну для роботи з автомобілями під цим брендом.
  • Професійні майстри, які встигли оглянути і відремонтувати не одну модель популярної компанії, чітко розуміють усі слабкі і сильні сторони авто.
  • Оригінальні запчастини, які завжди в наявності і будуть надані для заміни в разі виходу з ладу окремих важелів і елементів.

Клієнти сервісного центру знають, що вони отримують високий рівень обслуговування, який гарантує належну якість проведення техогляду і аналіз систем автомобіля. Після такої процедури можна з упевненістю сідати за кермо і продовжувати комфортну подорож на своїй Вольво.