Конфігуратор модельного ряду VOLVO

Модельний ряд Вольво величезний і багатогранний. Заплутатися просто, особливо якщо не враховувати рік випуску. Але часто крім вивчення технічних характеристик, аналізу потужності двигуна і здатності розвивати приголомшливу швидкість за лічені секунди покупець хоче візуалізувати автомобіль.

Що таке конфігуратор: особливості та можливості

Конфігуратор Вольво - можливість побачити ідеальний автомобіль. Програма допомагає клієнту «зібрати» власний джип або седан, додавши до списку найважливіші параметри й побачити, як він буде виглядати при таких характеристиках. Ідеально, чи не так?

Конфігуратор включає Вольво всі моделі, які на сьогодні представлені в офіційного дилера компанії. Вибір моделі дозволить вивчити її детально зовні й всередині, оцінивши екстер'єр та інтер'єр транспорту. Якщо зовнішній вигляд сподобався, система пропонує йти далі, відкриваючи клієнтові можливість обирати.

Наступний етап - конфігурація. Система пропонує вивчити доступні варіанти із вказанням вартості. Проаналізуйте цю інформацію, визначте відповідний варіант. Зазвичай відомості надає менеджер автоцентру, розповідаючи про підводні камені й переваги пропозиції. Тут доведеться вирішувати самостійно, для досвідченого автолюбителя це не здається серйозною проблемою.

Не менш важливий крок - вибір дисків для коліс, колір кузова. Варіантів багато. Пропозиції обмежені тими, що є в наявності в офіційному салоні. Це означає, що якщо колір доступний у вибірці, автомобіль можна купити без очікування. У конфігуратора є інші особливості - він дає право обрати додаткові опції, які зроблять авто індивідуальним. У підсумку всі параметри будуть з'єднані воєдино, на екрані з'явиться ідеальна розробка шведського автоконцерну - Volvo вашої мрії. Це той автомобіль, про який ви так давно мріяли, але боялися навіть уявити, як він буде виглядати.

Конфігуратор офіційного дилера - навіщо він?

Подивитися volvo модельний ряд можна в салоні офіційного дилера. Тут завжди хороший вибір автомобілів різноманітних за комплектацією, моделей з різним кольором кузова. Але прогулянки автосалоном, консультація з менеджерами офлайн зручна не для всіх.

У сучасному світі чимало уваги приділяється інтернет-шопінгу. Купувати онлайн авто ризиковано, але підібрати ідеальний варіант на сайті цілком можна. Це заощадить час на вивчення моделей в салоні.

Конфігуратор на сайті офіційного дилера - можливість оцінити модельний ряд, який пропонує компанія клієнтам. Тут докладно вдається розглянути інтер'єр і екстер'єр кожного авто, вивчити характеристики для вибору відповідного варіанту. Якщо залишаються питання, їх завжди можна задати менеджеру онлайн або співробітникам компанії за телефоном. Але найкраще з'явитися в офіс, щоб остаточно визначитися з вибором і підписати договір.

Переваги звернення до офіційного дилера

Співпраця з офіційними представниками шведського концерну - це ідеальний конфігуратор та великий вибір моделей авто. Крім того, компанія надає клієнтам:

  1. Тест-драйв - можна провести ознайомчу поїздку за кермом автомобіля, щоб визначити комфорт управління.
  2. Страховки - в офісі відразу оформлять ОСАГО і КАСКО за бажанням клієнта.
  3. Варіанти оплати - готівкові, безготівковий розрахунок, а також кредит або лізинг можна оформити на місці. Компанія надає кращі умови співпраці.
  4. Післяпродажне обслуговування - компанія проводить техогляд, ремонт з використанням оригінальних запчастин і професійного устаткування. Майстри з досвідом роботи швидко усунуть дрібні несправності й оперативно вирішать складніші проблеми.