Volvo V90 Cross Country: спеціальна пропозиція

 

 

Volvo V90 Cross Country: спеціальна пропозиція

Volvo V90 Cross Country

За ціною від 2 059 000 гривень*

Вигода до 200 250 грн гривень*

Стандартний рівень комплектації для комфортної їзди зі збереженням постійного підключення до мережі.

 

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ:

Усі дані включено

Наш пакет цифрових послуг містить усі необхідні дані, гармонійно поєднуючи вас, ваш V90 Cross Country та ваше цифрове життя.

Вбудовані служби Google

Ви отримаєте такі улюблені додатки, як Google Assistant, Google Maps тощо, у Google Play прямо у своєму автомобілі, щоб ви могли зручно, персоналізовано та комфортно керувати ним.

Додаток Volvo Cars

Оптимізуйте зручність і отримуйте більше від свого Volvo. Наш пакет цифрових послуг включає в себе дистанційні послуги через додаток Volvo Cars.

Зберігайте контроль

Погода та дорожні умови не завжди сприяють нам. У V90 Cross Country передові технології та розумний дизайн можуть допомогти вам краще контролювати ситуацію.

Створений, щоб надихати

Завдяки повному приводу, режиму Off Road, високому кліренсу, системі контролю спуску та задній пневматичній підвісці V90 Cross Country може допомогти оптимізувати тягу, зчеплення та безпеку, залишаючи для вас насолоду від захопливої подорожі.

М'який гібрид

Наші м’які гібриди відновлюють вироблену енергію під час гальмування, і зберігають її в акумуляторі 48В. Коли ця енергія використовується, споживання палива та викиди випускних газів зменшуються.