Кросовери

XC90

XC90

Орієнтовна вартість

від 2 428 987 гривень *

Ознайомитись Тест-драйв

XC60

XC60

Орієнтовна вартість

від 2 143 198 гривень *

Ознайомитись Тест-драйв

XC40

XC40

Орієнтовна вартість

від 1 717 895 гривень *

Ознайомитись Тест-драйв

Нові кросовери VOLVO 2024

Вольво кросовер - мрія багатьох автолюбителів. Продукція шведського концерну зарекомендувала себе з вигідного боку, тому попит на такі транспортні засоби постійно зростає. Виробник теж не відстає - раз у раз радує клієнтів новітніми розробками.

Де шукати новинки?

Новий volvo кросовер легко знайти в офіційного дилера. Найактуальніші моделі XC90, XC60, XC40, XC40 recharge, новітні розробки надходять у центр продажу автомобілів, аби незабаром опинитися в руках досвідченого водія. Адже новинки не залишають без уваги, вони цікаві всім.

У чому вигода покупки у дилера?

Найповніший модельний ряд Вольво - тільки в офіційного представника. Завжди складно знайти вартий уваги варіант під час пошуку авто на руках. Сьогодні цього робити не потрібно, тому що ідеальний позашляховик в Харкові знаходиться в нашому салоні. Просто продумайте комплектацію, можете скористатися конструктором на сайті або рекомендаціями професійного менеджера.

У чому вигода покупки у дилера?

Співпраця з офіційними дилерами дає масу приємних переваг. Великий вибір моделей авто і відмінна комплектація - це тільки верхівка айсберга. Більші «плюшки» приховані далі:

  1. Тест - драйв - при наявності водійського посвідчення та стажу від двох років клієнт має право провести пробну поїздку на обраній Volvo. Півгодини подорожей дорогами міста дозволять оцінити всі можливості нового транспортного засобу.
  2. Кредит - розстрочка, лізинг та інші можливості дозволяють клієнтам вибирати автомобіль мрії. Навіть якщо не вистачає всієї суми на разову оплату за товар, можна взяти розстрочку або скористатися позиками від банків, які люб'язно підібрали менеджери офіційного дилера з усіх. Це найкращі пропозиції, які готові представити позичальникам вигідні умови співпраці.
  3. Сервісне обслуговування - власники нового Вольво зможуть скористатися пропозицією сервісного обслуговування в центрах компанії. Тут працюють фахівці з досвідом, які знають, як в найкоротші терміни усунути проблеми, використовують тільки оригінальні запчастини й швидко проведуть плановий техогляд.

Високий рівень сервісу, постійне оновлення модельного ряду, великий список додаткових послуг - офіційний дилер це те місце, де дійсно варто купити кросовер в Харкові.